Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
390 30 86
Оберіть житловий комплекс
У житловому комплексі «Пектораль» почалося встановлення вікон і ліфтів
12 Жовтня 2017

Будівельники корпорації «Укрбуд» приступили до зовнішніх робіт в ЖК «Пектораль», який зводиться в Святошинському районі Києва. Зараз там закінчують встановлення вікон в перших двох секціях і утеплюють фасади. Паралельно проводяться внутрішні штукатурні оздоблювальні роботи, робиться стяжка підлоги з прокладкою звукоізоляції, почався монтаж ліфтів. У квартирах вже ставлять посилені металеві двері з панельними накладками на трьох петлях, трьома контурами ущільнення і двома замками. А в місцях загального користування монтуються не тільки енергозберігаючі лампи, але і датчики освітлення.

Крім того, нещодавно в комплексі відкрився демонстраційний поверх. Там кожен охочий може особисто оцінити якість будівництва та планування квартир, а також подивитися, як будуть виглядати парадні, холи і коридори після здачі будинку в експлуатацію.

«Пектораль» - це п'ятисекційний 25-поверховий житловий комплекс із стінами з традиційної для «Укрбуду» червоної цегли. За задумом забудовника, цей будинок має стати одним із найбільш упізнаваних в районі завдяки виразному фасаду, розробленому в результаті співпраці девелопера з групою компаній AVG, що спеціалізується на архітектурі та дизайні.

До списку новин
Підпишіться на новини Будьте в курсі останніх новин і акцій ЖК
Ваше ім`я
E-mail
Замовити консультацію у менеджера
Ваше ім`я
Телефон:
Схожі ЖК
Передзвоніть мені